Autorské šperky

JAK PROBÍHÁ VÝROBA ŠPERKŮ NA ZAKÁZKU 

3D NÁVRH ŠPERKU

Díky moderním technologiím jsme schopni vytvořit grafický návrh požadovaného šperku. Na jeho základě vytvoříme s pomocí 3D tiskárny dokonalý a čistý model ze speciální plastové hmoty s přesností 10 μm. Před finálním zhotovením konzultujeme 3D model se zákazníkem. Krátká dodací lhůta je naší předností, stejně jako precizní provedení a vysoká kvalita.

3Dnavrh

PROTOTYP MODELU

Pro dosažení dokonalého výsledku postaví naše 3D tiskárny plastový model šperku, který se před samotným otiskem dočistí a doleští. 

jakvyrabime-06

OTISK MODELU

Plastový prototyp se otiskne do speciální gumové formy. Za určitých teplot se model do gumy zalisuje. V poslední fázi se model vyjme a vznikne prostor pro další sériové využití.

jakvyrabime-03

ODLITÍ ŠPERKU

Díky technologii takzvaného ztraceného vosku se šperky odlijí v našich odlévacích strojích. Po vychladnutí jsou odstříhány ze stromků a připraveny k finálnímu dokončení.

jakvyrabime-01

FINÁLNÍ DOKONČENÍ ŠPERKU

Naši zlatníci odlité šperky ručně očistí, popřípadě upraví velikosti. Tento krok je velmi důležitý, proto klademe velký důraz na kvalitní a profesionální provedení těchto zlatnických prací.

jakvyrabime-04

ZASAZENÍ KAMENE

Dalším velmi důležitým krokem k dokonalému šperku je precizní usazení kamene. S ohledem na cenu drahých kamenů tuto práci provádí vždy kvalifikovaní “fasři” (zlatnický obor), kteří ručí za stoprocentní usazení kamene.

jakvyrabime-05

LEŠTĚNÍ ŠPERKU A CERTIFIKACE

Celý proces výroby šperku končí dokonalým vyleštěním, popřípadě dalšími povrchovými úpravami jako je zlacení, stříbření a rhodiování. Samozřejmostí je předání šperku v luxusní krabičce s certifikátem o pravosti šperku a kamene. Veškeré šperky jsou opatřeny ryzostní a odpovědnostní značkou výrobce a značkou puncovního úřadu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení